Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

puszczanie sie w gimnazjum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Mój pierwszy raz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martyś
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 4:37 pm    Temat postu: re: puszczanie sie w gimnazjum Odpowiedz z cytatem

hej!
jestem w 2 klasie gimnazjum. i u mnie jest podobnie jak u was prawie wszystkie dziewczyny zachowują sie jak dziwki ;/ ostatnio dowiedzialam sie od mojego przyjaciela ze przespał sie ze swoją dziewczyną która ma 14 lat! on ma 15! na dodatek robili to bez zapezpieczenia! co już jest kompletną bzdurą bali sie ze ona jest w ciąży ale na szczęscie okazało sie ze nie. to jest kompletnie nie odpowiedzialne bo co by było gdyby jednak okazało sie ze ona jest w ciąży?! bardzo go lubie i troche sie załamałam bo moim zdaniem zrobił głupstwo. znam dużo dziewczyn w moim wieku które są juz po. no ale trudno nic sie na to nie poradzi : (
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lewy963
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 3:19 am    Temat postu: re: puszczanie sie w gimnazjum Odpowiedz z cytatem

Heh powiem tam wszędzie tak jest ja mieszkam w Tychach (niedaleko katowić) jak wszędzie jest kilka dziewczyn które dają dupy że tak powiem (osobiście mnie to wali bo mam swoją dziewczyne a ja jestem z tych wiernych, ponoć wymierający gatunek xD ) hm... co powiecie jak wam powiem że znam dziewczyny które mają po 14 lat a dają dupy 29 jak nie starszym typom ?? Dużo dziewczyn (14-15) lat ma chłopaków po 20 pare nie wiem dla mnie to nie jest normalnie. Ale i tak nic nie przebije Zgorzelca (takie miasto na dolnym śląsku, granica z niemcami) nie spotkalem zadnej 14 dziewicy w calym miescie !!! Może by się kilka znalazlo bo tak poza miastem to nie sprawdzałem. Ale wróćmy do mojego miasta mieliśmy z ziomkami klub w piwnicy zbierało się tam elita osiedla A że tak powiem (ciemne typy z więzienia itp jak to na osiedlach lepiej mieć za przyjaciela jak wroga) jako że byłem prawie najmłodszy (16) a ini po 20 pare (jeszcze była dziewczyna 17 latka ale ze tak powiem wykolejona a czemu to już za chwile) no dobra pięknie ładnie piliśmy położyłem się na łużko a tu nagle łóżko zaczyna latać (nie musze pisać chyba co koło mnie robił znajomy z tą 17 latką) heh wiecie nic mnie już na tym świecie nie żdziwi nawet to że dziewczyna może dawać dupy każdemu z ekipy ;/ taki ten nasz nowy lepszy świat !!!!
Powrót do góry
Sweetasmiud
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 9:29 pm    Temat postu: re: puszczanie sie w gimnazjum Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w 3 klasi gimnazjum miałam ju swuj pierwszy raz z mom hłopakim
Moje koleżanki sł kórwa...... za przeproszeniem SIE PUSZCZAJą JA PROSTYTUTKI MOJA KOLAE RZANKA SPAłA Z PRAWIE KARZDY HłOPAKIEM Z MOJEJ LASY I MNIE TO WNERWIA W KARTECZKA SEX NA PRZERWIE TYLKO SEX ITP rozumioem cie ale nie wtrocajm sie
Powrót do góry
Amsti
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 4:27 pm    Temat postu: re: puszczanie sie w gimnazjum Odpowiedz z cytatem

Najpierw to idź do szkoły na Język Polski niech Cię nauczą poprawnej pisowni, bo to co tutaj napisałaś to obłęd i połowy rzeczy z tego nie rozumiem. Po drugie jeśli już w tym wieku spałaś ze swoim chłopakiem to też z tobą coś jest nie tak. Gadasz że twoje koleżanki to kurwy, a nawet nie zauważysz pewnie jak staniesz się taka jak one... Dzieci dorośnijcie bo mnie krew zalewa !
Powrót do góry
Duzy
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 9:32 am    Temat postu: re: puszczanie sie w gimnazjum Odpowiedz z cytatem

Akurat trzeba też zaznaczyć, że to zależy gdzie. Np. u mnie w Gdynii nie zauważyłęm takiego zepsucia obyczajów. Najgorsze co słyszałem, to, że jakaś laska dobierała się mojemu bratu do spodni, ale to i on i ona pijani (ona znacznie bardziej) i w sumie kazał jej się odwalić.
Ja swój pierwszy raz miałem praktycznie w wieku 18 lat (zabrakło kilku miesięcy), nie narzekam. W sumie jeno niecały rok jak ta pani Sweet, ale nie czuję się jakoś źle z tym i nie uważam abym zrobił to za wcześnie.
Zrobiłem to z dziewczyną z którą byłem już ponad pół roku i z którą wciąż jestem.

PS
Popieram Amsti, naucz się kobieto pisać, bo ciężko skumać całość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Mój pierwszy raz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

Skocz do: